Wednesday, 27 March 2013

Coaching - CLOSED


////


Na 9-man jsem se specializoval 2,5 roku. Prošel jsem buy-iny od 3 do 60usd, z nichž největší vzorek (kolem 90%) mám z buy-inu 16tek ($15+1) a odehrál tak přes 50k turnajů, 3 milióny hand.

Graf při průměrném 28 tablingu (začátek na 16 a konec na 35 stolech): 

Nabízím: mé znalosti formátu SNG 9-man (6max's nekoučuji)

Stakes / buy-ins: všechny. Strategie je na všech buy-inech z 99% stejná, jen se mění počet hodně špatných, špatných, BE, dobrých, hodně dobrých hráčů u stolu, kterým se musíme přizpůsobovat.
________________________________
Cena:
1 hod = $65
5 hod = $290 (10% sleva)
10 hod = $550 (15% sleva) + poskytnutí 50 turnajových hh‘s


Aby cenové podmínky byly pro hráče více přijatelnější a dostupnější, tak jsem se rozhodl pro možnost skupinových koučingů, které významně sníží celkovou cenu.

Skupina 2 studentů:
1 hod = $50 každý
5 hod = $225 (10% sleva) každý
10 hod = $425 (15% sleva) každý

Skupina 3 studentů:
1 hod = $45 každý
5 hod = $200 (10% sleva) každý
10 hod = $380 (15% sleva) každý

Skupina 4-5 studentů:

1 hod = $40 každý
5 hod = $180 (10% sleva) každý
10 hod = $340 (15% sleva) každý

________________________________

Způsob a forma platby:
předem přes PS nebo FT (nick u obou stejný Roy4lpl4yor (Czech Republic)). Jelikož s profit dealy (% z profitu) mám špatné zkušenosti, tak tuto možnost nenabízím.

Délka lekcí:
z mých zkušeností a ostatních poker. koučů doporučuji 2-hodinové lekce (bez přestávek). Nicméně vždy vyjdu vstříc studentovi, pokud bude trvat na kratší délce (avšak min. délka je 1hod) popř. delší.

Použitý software:
Joinme, popř. Mikogo + Skype,

Způsob spojení a průběh lekcí:
lekce budou probíhat tak, že se student připojí přes výše uvedený software na moji plochu, kterou s ním budu sdílet. Předem pošle hand histories, které budeme analyzovat přes Universal Replayer a ICM software (pokud tomu nebude jinak na žádost studenta).

Prosím, ony hh's posílejte ve formátu, v jakém je ukládá PS/Party na váš disk a ne jako export z HM.
Dále se ujistěte, že jsou v EN jazyce (platí jen pro ty, kteří doposud nepoužívali HEM/PT a nebyli tak nuceni si změnit jazyk u hh's).

Kouč. historie:
v minulosti jsem trénoval pouze 5 hráčů (nepočítám sem lekce, kratší než 2 hod.) z toho dva velice seriózním způsobem v délce kolem 20 hodin, pro které to, dle jejich slov, byla dobrá investice, která se jim do pár týdnů, měsíců luxusně vrátila.
Onen nízký počet studentů je hlavně z toho důvodu, že jsem koučing nikdy moc nevyhledával, jelikož mi hraní přinášelo větší radost, navíc jsem si studenty striktně vybíral především dle odehraného volume, které nyní nepožaduji. Dávám tak možnost opravdu každému.
Edit: k 1.10.2013 odkoučováno 150+ hodin

Extra info:
- všechny informace mezi mnou a studentem budou důvěrné. Nepoužiji ho jako referenci, pokud mi nedá svolení, nebudu nikde sdílet jeho hh‘s, nicky a grafy z heren.
- vždy se budu prioritně zaměřovat na odstranění takových leaků, které mají největší vliv na profit (pokud tomu nebude jinak na žádost studenta)
- koučing je investice jako každá jiná, jejíž návratnost není nikdy zaručena. Za pár hodin z vás jistě neudělám super winning hráče, ale rozhodně se stanete mnohem, mnohem LEPŠÍM.

Jestli máte jakékoliv další otázky, neváhejte je postnout níže nebo mně kontaktovat přímo na mém e-mailu Roy4lpl4yor@seznam.cz

___________________________________________

Prosím, v případě zájmu mi posílejte rovnou e-mail, kde mi sdělíte vaši představu, formu koučingu, počet hodin, které si přejete odkoučovat a váš preferovaný čas (klidně přímo navrhněte čas první lekce). Také uveďte o sobě krátké info, zkušenosti s pokerem, ať mám předem nějakou představu, s kým mám tu čest.

Bude možno se se mnou +- domluvit na následujích časech:
po-čtv od 12:15 do 14:45, 18:15 do 22:15
pátek jen v odpoledních hodinách

Délka nabídky a výše cen se bude odvíjet od zájmu studentů a na těchto stránkách budou tyto informace vždy aktuální.


1 comment:

 1. Vždy se snažíme poskytovat našim věrným zákazníkům tu nejlepší kvalitu a proto budeme pokračovat ve vývoji naší nabídky i v nadcházejících letech.

  Bye Bra je jednoduché řešení, jak rychle a efektivně zvýraznit ženské poprsí bez potřeby chirurgie, či dokonce bez klasické podprsenky! Bye Bra je vyrobena z ultratenké a pružné samopřilnoucí fólie ve tvaru podkovy, která umožní posunout bradavky směrem nahoru o několik centimetrů. Může se také použít pro korekci nerovností, například v případě, když má žena rozdílný tvar nebo velikost prsů, nebo asymetricky umístěné bradavky. Bye Bra nabízí speciální technologii 3M hmoty, která se používá i ve zdravotnictví a je proto naprosto bezpečná pro použití. Totéž se zdaleka nedá říci o kvalitě čínských podvodných kopií.

  Bye Bra nejenže zvedá poprsí a vytváří symetrii, také výrazně zvyšuje sebevědomí a sebedůvěru její nositelky. Bye Bra také zvyšuje možnosti vašeho šatníku, protože nošení outfitů bez ramínek, se zádovým výstřihem a jiných odvážných kreací je s ní najednou překvapivě jednoduché a pohodlné.

  Nezapomeňte, že Bye Bra je voděodolná, takže si ji můžete pohodlně obléknout i pod plavky, dokonce pod bikini!
  Neviditelná podprsenka
  Neviditelných podprsenek
  Podprsenka bez raminek

  ReplyDelete